Mobiliteitsraad

De raad voor mobiliteit en verkeersveiligheid adviseert het gemeentebestuur betreffende alle beleidsmateries die te maken hebben met mobiliteit, verkeersveiligheid en –leefbaarheid, zowel op eigen initiatief als op verzoek van het college of de gemeenteraad. Op die manier kunnen nog beter overwogen beslissingen worden genomen.

Het schepencollege heeft in zitting van 17/02/2020 de leden voor de raad voor mobiliteit en verkeersveiligheid aangesteld.

Wie?

Samenstelling "Raad voor Mobiliteit en Verkeersveiligheid":

voor Lubbeek Sint-Martinus:
- Dana Borremans
- Yves Verschoore

voor Lubbeek Sint-Bernard:

- Gerda Neirynck
- Johan Van Haegenborgh

voor Linden:
- Jan Frederickx
- Michel Ernemann

voor Pellenberg:
- Kristof Vanheukelom
- Bert Jacques

voor Binkom:
- Kenneth Pion
- Daan Wij

Voor de politie: korpschef Walter Vranckx.

Afgevaardigde voor de gecororaad: Carine Cappelle voor de periode van 1/1/2019 - 31/12/2021.
Paul Verheyden voor de periode van 1/1/2022 - 31/12/2024.

 Afgevaardigde voor de milieuadviesraad: Romain Vallons

Afgevaardigde voor de seniorenraad: William Vanderhoeft

Afgevaardigde voor de jeugdraad: nog te bepalen door de Jeugdraad.

Voor de onderwijsnetten
Voor VBS De Linde : Frederik Leflot.
Voor de VBS de stip Linden: Koen Raeymaekers
Voor de VBS de stip Binkom: Jiska Van Laer.
Voor de School3212: Jeroen Ampe

De afgevaardigden namens de politiek fracties:

- Pieter Verheyden namens N-VA
- Vincent Marck namens CD&V
- Gilberte Muls namens Lubbeek Leeft
- Sarah Delanoeije namens Groen
- Pascale Alaerts namens Open VLD